Vznik projektu - 2006, vznik společnosti s ručením omezeným - 2008.
2012 - vlastní know-how a vlastní technologické postupy
Další seberealizace. Nové technologie.

Rubriky

Kdo jsme?
Společnost Rimopemi, s.r.o. vznikla v roce 2008 sloučením několika podnikatelských subjektů. Postupně se firma rozvíjela a hledala tzv. díru na trhu. V roce 2009 se již společnost vyvinula a získala svou pravou identitu. Renovace dveří, zárubní, oken, rámů, repase dveří, oken, schodů, podlah a nábytku. V současné době společnost působí na trhu jako naprostá špička s vlastním know-how a vlastními výrobními a renovačními technologiemi.
Momentálně máme za sebou desítky dokončených zakázek a stovky spokojených zákazníků. Přidáte se k nim i Vy?
Kontakty: 603 500 143
Renovace dveří a zárubní
Renovace dveří a zárubní je technologicky a výrobně složitý proces, který spočívá v prvotním odstranění všech původních nátěrů vč. fermeže. Dále je pak při renovaci nutné ošetřit surové dřevo a nanášet jednotlivé nátěry až do finální fáze. Po té jsou hotové dveře a zárubně namontovány zpět.
Renovace oken a rámů
Renovace oken je proces, který je obdobný jako při renovaci dveří s tím rozdílem, že je zapotřebí odstranit staré tmely a vyjmout skleněnou tabuli zpravidla větších rozměrů (vyjma renovace malých oken). Po prvotní přípravě je postup v podstatě stejný jaku u renovace dveří a zárubní. V případě renovace špaletových oken je složitější postup vybourání špalet. Po kompletí renovaci je kompletní okno zabudováno zpět.
Repasování dveří a zárubní, oken a rámů
Repasování dveří a oken je zpavidla totožné jako u renovace dveří, nebo oken. Rozdíl je jen v tom, že při repasování je zachován původní stav dveří, nebo oken. Tmely, nebo epoxidy jsou použity jen v nutném případě. Tak je zachován původní historický stav repasovaných částí, ale dřevo je dokonale ošetřené, zafixované a natřené.
Před

Před

Ohořelé po požáru
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one